35%

Детски голмански дрес ZEUS Kit Gk Paros Grigio scuro/Verde fluo

1.890,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506001

Детали

SKU
506001
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Графит, Зелен електричар; Графит