35%

Детски голмански дрес ZEUS Kit Gk Paros Nero/Giallo Fluo

1.890,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515858

Детали

SKU
515858
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар