35%

Детски голмански дрес ZEUS Kit Gk Paros Electric Royal/Giallo fluo

1.890,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506002

Детали

SKU
506002
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Темно сино; Жолт електричар