Детски двостранен кошарски дрес ZEUS Reversible Kit Jam Blu/Giallo

MKD 2.690,00 (Намалување од 29%)
MKD 1.890,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 511305
Пол: Unisex
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Баскетбол
БОJА: Темно сино; Жолта