29%

Детски двостранен кошарски дрес ZEUS Reversible Kit Jam Verde fluo/Nero

1.890,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511307

Детали

SKU
511307
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Кошарка
БОJА
Цр͟н͟а; Зелен електричар