Женска тренерка GIVOVA Tuta Star New 2327

2.560,00 ден. 4.640,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505059

Опис

Женската тренерка GIVOVA Tuta Star New е модел од колекцијата „Leisure“, која многу дами ја избираат за своето бурно секојдневие.
Женската тренерка GIVOVA Tuta Star New е изработена од 70% памук и 30% полиестер што ја прави цврста, удобна и издржлива. Моделот е погоден за постудени и зимски денови, поради тенката и мека, мека облога од внатрешната страна на тренерката, која дава топлина и дава нежно и пријатно чувство.


Карактеристики:

Капулче со врвки за влечење;
Ластик со вратоврски за местење на панталони;
Везен натпис-GIVOVA на левата нога и на десната на градите;
Два странични џебови на дуксерот;
Два странични џебови на панталоните со патенти;
Патента по целата должина на дуксерот;
Ребрести, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете.

Женски тренерки GIVOVA Tuta Star Ново - секојдневен стилски изглед и удобност.


Изберете го вашиот памучна тренерка  од нашите понуди овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505059
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Графит, Сиво; Графит