Женска тренерка ZEUS Tuta Deka Blu/Giallo Fluo

1.820,00 ден. 2.150,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516587

Опис

Женската тренерка ZEUS Tuta Deka е одлична комбинација на стил, квалитет и удобност. Импресионира со тробојниот, нестандарден дизајн.


Женската тренерка ZEUS Tuta Deka е изработена од 100% полиестер, а составот на нејзиниот внатрешен дел вклучува ултра, тенок слој на долен, кој овозможува неспоредлива удобност, не ја иритира кожата и не пареа. Моделот има патент по целата должина на дуксеро.


Карактеристики:


2 бр. џебови на дното на панталонот;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Еластици на зглобовите и глуждовите;
Печатете го логото-ZEUS на градите и десната нога.

Топла прегратка ве очекува со машката тренерка ZEUS Tuta Deka.


Изберете ги вашите женски тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.


WWW.MKSPORT.EU

* Моделот е унисекс. Препорачуваме да го купите производот во големина помала од стандардната за вас во женските колекции

Детали

SKU
516587
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолт електричар