Женска тренерка ZEUS Tuta Sophia Blu/Fucsia

MKD 3.450,00 (Намалување од 25%)
MKD 2.560,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515834
Прицврстување: Патент
Пол: Жени
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Есенни; Зимни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Памук; Полиестер
БОJА: Темно сино; Розов