13%

Машка хеланка ZEUS Pantalone Total Bianco

1.470,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521639

Опис

Уште една хеланка никогаш не е излишена - погледнете ги сите наши модели на машки хеланки  овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
521639
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело