44%

Машки дуксер GIVOVA Felpa (Full Zip) 500 0002

1.540,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517989

Опис

Машкиот дуксер GIVOVA Felpa (Full Zip) 500 е одличен додаток на вашата спортска облека.

Машкиот дуксер GIVOVA Felpa (Full Zip) 500 е изработен од полиестерски материјал и има лесен поларен слој одвнатре. Придонесува за топлината и удобноста што ги дава. Дуксерот има два странични џебови, патент до цела должина и капулка со врвки.
Карактеристики:

Материјал: Полиестер со тенок слој од руно;
Два странични џебови;
Капулче со врски;
Прицврстување на патент;
Еластични манжетни на зглобовите;
Десно сечење.

Машкиот дуксер GIVOVA Felpa (Full Zip) 500 - ќе биде присутен секој ден.

Видете повеќе машки дуксери!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
517989
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Синтетика
БОJА
Сино