Машки дуксер GIVOVA Felpa (Full Zip) 500 0004

MKD 2.780,00 (Намалување од 44%)
MKD 1.540,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 517990
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Есенни; Зимни
Вид на облека: Дрес
Материјал: Синтетика
БОJА: Темносин