Машки дуксер GIVOVA Felpa Full Zip Band 0043

MKD 3.840,00 (Намалување од 4%)
MKD 3.680,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515397
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Есенни; Зимни
Вид на облека: Дрес
Материјал: Полиестер
БОJА: Сиво