4%

Машки дуксер GIVOVA Felpa Full Zip Band 0012

3.680,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515396

Опис

Машкиот дуксер GIVOVA Felpa Full Zip Band е дел од новата колекција , која вклучува спортски производи со секојдневен стил.

Машкиот дуксер GIVOVA Felpa Full Zip Band е изработен од 100% памук кој овозможува мекост и удобност. Дуксерот има патент по целата должина, како и ребрести ластици на зглобовите и долниот дел на колковите. Моделот има директно крој, странични џебови и капулче.

Карактеристики:

Везен натпис GIVOVA на десната страна на градите;
Лого на GIVOVA покрај ракавите;
Аспиратор;
2 бр. странични џебови;

Машки дуксери со патент ве очекуваат по супер цена во нашиот каталог!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515396
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Полиестер
БОJА
Црвено