10%

Машки дуксер GIVOVA Giacca College Band 0004

2.490,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515430

Опис

Машкиот дуксер GIVOVA Giacca College Band е дел од новата колекција , која вклучува спортски производи со кежуал стил.

Машкиот дуксер GIVOVA Giacca College Band е изработен од растеглив полиестер, кој овозможува удобност на оној што го носи  и овозможува на кожата да „дише“. Дуксерот има патент по целата должина, како и ребрести ластици на зглобовите и долниот дел на колковите. Моделот има директен крој, странични џебови и стилска јака, што му дава спортски и елегантен изглед.
Карактеристики:

Везен натпис GIVOVA на десната страна на градите;
Лого на GIVOVA покрај ракавите;
2 бр. странични џебови;

Машки дуксери со патент ве очекуваат по супер цена во нашиот каталог!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515430
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин