Машки дуксер GIVOVA Giacca College Band 0009

MKD 2.780,00 (Намалување од 10%)
MKD 2.490,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515429
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Есенни; Зимни
Вид на облека: Дрес
Материјал: Полиестер
БОJА: Сиво