Машки дуксер GIVOVA Giacca Mono 500 0002

MKD 1.850,00 (Намалување од 43%)
MKD 1.050,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 518005
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Есенни; Зимни
Вид на облека: Дрес
Материјал: Синтетика
БОJА: Сино