17%

Штуцни ZEUS Calza Energy Rosa

290,00 ден. 350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517715

Опис

  Штуцните   ZEUS Calza Energy се составен дел на спортската опрема.

 Штуцните  ZEUS Calza Energy се направени од 85% полиамид за кој се знае дека е лесен за одржување и не се тутка, 10% памук што ги прави помеки и поудобни и 5% еластин за да ви го обезбеди потребното растегнување.
Димензии:

ДЕТЕ:  од 32 до 38 големина
ВОЗРАСНИ: од 39 до 46 големина

ZEUS Calza Energy - стилски финиш на вашиот спортски изглед.

Најдете повеќе различни модели на чорапи и штуцни  по добра цена!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
517715
Категории
Бренд
Пол
Жени, Маже; Жени; момчиња;девојки
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Еластан; Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Розев

Препорачани производи