31%

Топка за одбојка на плажа GIVOVA Pallone Beach Volley 1902

1.550,00 ден. 2.250,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520391

Детали

SKU
520391
Категории
Бренд
Опрема
Топки
Материјал
Полиуретан
Спортови
Одбојка
БОJА
Цр͟н͟а; Син; Темно сино; Жолт електричар