42%

Топка за одбојка ZEUS Pallone Beach Volley Neon Arancio fluo

950,00 ден. 1.650,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 507439

Детали

SKU
507439
Категории
Бренд
Опрема
Топки
Материјал
Микрофибер
Спортови
Одбојка
БОJА
Син; Портокалова