31%

Топка за одбојка на плажа GIVOVA Pallone Beach Volley 2804

1.550,00 ден. 2.250,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 512945

Детали

SKU
512945
Категории
Бренд
Опрема
Топки
Материјал
Полиуретан
Спортови
Одбојка
БОJА
Зелен, Темно сино; Зелена; Портокалова