43%

Топка за одбојка ZEUS Pallone Beach Volley Neon Giallo fluo

1.050,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 507438

Детали

SKU
507438
Категории
Бренд
Опрема
Топки
Материјал
Микрофибер
Спортови
Одбојка
БОJА
Жолт- електричар