37%

Топка за одбојка ZEUS Pallone Minivolley Gomma

850,00 ден. 1.350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517543

Детали

SKU
517543
Категории
Бренд
Опрема
Топки
Материјал
PVC
Спортови
Одбојка
БОJА
Жолт, Жолт- електричар