40%

Еластична гума за вежбање ZEUS Resistance Band 15-40 kg Giallo

1.190,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520534

Детали

SKU
520534
Категории
Weight
0.01 kg
Бренд
Опрема
Гумени ленти
Пол
Деца, Жени
Материјал
Латекс
Спортови
Фитнес
БОJА
Жолт