Јажиња за обука ZEUS TRX

2.490,00 ден. 4.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519843

Опис

Јажињата за тренирање ZEUS TRX се вистинскиот избор за комплетен тренинг!

Јажињата за вежбање ZEUS TRX се погодни за одржување на затегнато и обликувано тело, благодарение на можноста за оптоварување на речиси целото тело! Изработени се од 100% полиестер. Комплет вклучува јажиња, комплет и лента за позиционирање. Додатокот е погоден за закачување фиксни апарати како шведски сид.

Карактеристики:

Должина: 120 см;
Материјал: 100% полиестер;
Јажиња за вежбање ZEUS TRX - начин до подобрена стабилност, издржливост и координација!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
519843
Категории
Weight
0.25 kg
Бренд
Опрема
Јажиња
Материјал
Полиестер
Спортови
Фитнес
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар