35%

Тегови за нозе / раце ZEUS Cavigliera / Polsiera 1.5kg x 2 Nero

1.290,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518333

Детали

SKU
518333
Категории
Weight
3 kg
Бренд
Опрема
Опрема
Пол
Деца, Жени
Материјал
Метал; Синтетика
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна