41%

Неопренови појас ZEUS Fascia Neoprene Nero

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517540

Детали

SKU
517540
Категории
Weight
0.1 kg
Бренд
Материјал
Неопренflr
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна