25%

Фитнес вреќа ZEUS Power Bag 20kg Nero

5.390,00 ден. 7.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519817

Детали

SKU
519817
Категории
Weight
20 kg
Бренд
Опрема
Торби
Пол
Жени, Маже; Жени; момчиња;девојки
Материјал
Еко Кожа
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна