21%

Елек со тегови ZEUS Giubbotto Zavorrato 5kg Nero

3.690,00 ден. 4.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518323

Детали

SKU
518323
Категории
Weight
5 kg
Бренд
Опрема
Опрема
Материјал
Метал; Неопренови
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна