19%

Фитнес вреќа ZEUS Power Bag 15kg Nero

4.990,00 ден. 6.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519816

Детали

SKU
519816
Категории
Weight
15 kg
Бренд
Опрема
Торби
Пол
Жени, Маже; Жени; момчиња;девојки
Материјал
Еко Кожа
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна