30%

Еластична гума за вежбање ZEUS Resistance Loop 4.5 kg Giallo

320,00 ден. 460,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520524

Детали

SKU
520524
Категории
Weight
0.01 kg
Бренд
Опрема
Гумени ленти
Пол
Деца, Жени
Материјал
Латекс
Спортови
Фитнес
БОJА
Жолт