25%

Фитнес вреќа ZEUS Power Bag 25kg Nero

6.190,00 ден. 8.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519818

Детали

SKU
519818
Категории
Weight
25 kg
Бренд
Опрема
Торби
Пол
Жени, Маже; Жени; момчиња;девојки
Материјал
Еко Кожа
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна