25%

Фитнес вреќа ZEUS Power Bag 30kg Nero

6.890,00 ден. 9.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519819

Детали

SKU
519819
Категории
Weight
30 kg
Бренд
Опрема
Торби
Пол
Жени, Маже; Жени; момчиња;девојки
Материјал
Еко Кожа
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна