41%

Тегови за нозе / раце ZEUS Cavigliera / Polsiera 1kg x 2 Nero

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518330

Детали

SKU
518330
Категории
Weight
2 kg
Бренд
Опрема
Опрема
Пол
Деца, Жени
Материјал
Метал; Синтетика
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна