40%

Тегови за нозе / раце ZEUS Cavigliera / Polsiera 500g x 2 Nero

890,00 ден. 1.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518331

Детали

SKU
518331
Категории
Weight
1 kg
Бренд
Опрема
Опрема
Пол
Деца, Жени
Материјал
Метал; Синтетика
Спортови
Фитнес
БОJА
Црна